KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 10627383
nr 1062 7383
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Färgetsning, Jean Skoglund (1908-1948), Stockholm från Mosebacke, Katarinahissen, signerad, kolorerad, motivet: 30x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 19:07:17
13/10 20:55:04
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund